,

Czym jest Certyfikat IBK?

Przedsiębiorstwo Godne Zaufania to autorski program stworzony przez Instytut Badań Konsumenckich. Jego celem jest certyfikacja firm, które w swej działalności kierują się dobrem pracownika i Klienta. Takie działanie przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług oraz pozwala odpowiedzieć na pytanie, jak skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji.

about-banner

Co zyskujesz wraz z certyfikatem dla firmy?

Wyróżnienie certyfikatem dla sprawdzonej firmy przyjaznej konsumentowi może być jednym z czynników wpływających na sukces przedsiębiorstwa. Wiąże się to z podniesieniem prestiżu i pozycji na rynku pracy. Ma znaczenie również dla zbudowania lub wzmocnienia pozytywnego wizerunku firmy oraz dodatkowo podkreśla, iż w codziennych działaniach kieruje się ona zasadami etyki w biznesie.

about-banner

Jak zdobyć zaufanie Klienta?

Uwiarygodnienie firmy poprzez nadanie jej certyfikatu Instytutu Badań Konsumenckich sprawi, że odbiorca chętniej skorzysta z proponowanej przez nią oferty. Firma określana jako przyjazna Klientowi szybciej wzbudzi zaufanie zainteresowanej osoby i w łatwiejszy sposób przekona do usług świadczonych przez uczciwego przedsiębiorcę.

about-banner

Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Dołącz do nas